X
  • Telefon: +90 (352) 336 59 38
  • E-Posta: koksalyatak@yandex.com

Kurumsal

En İyisi O! En Rahatı O!

Anasayfa Kurumsal

RUBİNO YATAK

RUBİNO, EN İYİSİ O, EN RAHATI O…

Biz de bunu düstur edindik ve “Yatak” tanımının kökten değişebileceğine inandık. Herşeye sıfırdan başladık. 30 yıllık deneyimimiz ile sizler için en iyisini hayal ettik: “Rubino” Rahat, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, iyi bir uykudan geçer.

RAKAMLAR İLE RUBİNO

172800 Metreküp sünger ürettik. Ürettiğimiz süngerler başta Rubino olmak üzere Türkiye’nin lokomotif yatak markalarında kullanılıyor.

5626 Dönüm antialerjik ve antibakteriyel özellikte yatak kumaşı dokuduk. Rubino, mantar ve bakteri oluşumuna karşı sağlığınızı korur.

970200 adet yatak ürettik ve her geçen gün üretmeye çalışıyoruz. Tek bir amacımız var: “Her eve girebilmek…”

BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ SAĞLIĞINIZDIR…

Yatak yaşamımınızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür. Doğru yatağı seçmek ise, kaliteli bir uykunun olmazsa olmazıdır. Yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur. Doğru bir yatak ise, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olur.

Rubino Yatak, antialerjik ve antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Mantar ve bakteri oluşumuna karşı seçilmiş kumaşı ile sağlığınızı korur, vücut ağırlığınızı dengeleyen özel sistemi ile bel, sırt ve boyun ağrılarınızı önler. Bir Rubino alın, gözünüzü kapatın ve yeni güne uyanın…